Фабрика будівельних сумішей «БУДМАЙСТЕР» – потужний національний виробник якісних будівельних сумішей, сучасне українське підприємство, найважливіший принцип якого – це випуск продукції європейської якості.

TM BUDMAJSTER пропонує готові рішення для утеплення, оздоблення та реставрації фасадів, облицювання різними матеріалами, влаштування підлог і кладки. Асортимент продукції компанії складається з більш ніж 100 найменувань будівельних сумішей і з кожним роком поповнюється новими продуктами актуальними на ринку. В процесі виробництва будівельних сумішей TM BUDMAJSTER використовуються новітні технології та сировину кращих вітчизняних і європейських виробників. Постійне вдосконалення продукції, розробка нових рецептур і ретельний контроль на всіх етапах виробництва гарантують високі стандарти якості.

Реалізація продукції здійснюється через дилерську мережу по території всієї України. TM BUDMAJSTER має широку мережу реалізації – від найбільших дистриб’юторських компаній, будівельних гіпермаркетів DIY, до дрібнороздрібних магазинів, постійно розширюючи ринки збуту.

Ключовими пріоритетами компанії «БУДМАЙСТЕР» є якість продукції, що випускається і довіру наших клієнтів.

Виробництво будівельних сумішей TM BUDMAJSTER

На сьогоднішній день виробничий комплекс ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «БУДМАЙСТЕР» складається з двох ліній з виготовлення сухих сумішей і лінії по виготовленню дисперсійних матеріалів.

Перша лінія, відкрита в 2000 р за проектом і на обладнанні фірми RAFIZ, має потужність 50 000 тонн на рік. Друга лінія, відкрита в 2005 р, повністю автоматизована і дає можливість додатково виробляти 60 000 тонн на рік при роботі в одну зміну, і випускати 50 найменувань сухих будівельних сумішей TM BUDMAJSTER. Лінія працює на високих швидкостях – за 2 хвилини 10 секунд розфасовує 1200 кг сухих сумішей, а це – 48 мішків по 25 кг.

Процес виробництва сухих будівельних сумішей TM BUDMAJSTER досить складний і потребує ефективної організації всіх технологічних етапів.

  1. Перший етап – доставка сировини на підприємство автомобільним або залізничним транспортом.
  2. Другий етап – вхідний контроль сировини на відповідність діючим нормативним документам. На цьому етапі перевіряють такі складові, як цемент, гіпс, вапно, наповнювачі та наповнювачі, функціональні хімічні добавки. Ця процедура є обов’язковою і необхідною для виробництва, так як дозволяє відстежити і не дозволити неякісної сировини потрапити в суміш.
  3. Третій етап містить процес підготовки сировини до виробництва, який складається з сушіння піску в сушильній барабані при температурі 170 ° С, розсіювання його на фракції і подачі в силосу. Паралельно, після відповідної підготовки, за допомогою пневмотранспорту в силосні ємності подають цементи, гіпси, вапно, наповнювачі, а також хімічні добавки.
  4. Четвертий етап є дуже важливим, адже він передбачає зважування компонентів майбутньої суміші. Точність дозування досягається в межах 0,1-0,5%, в залежності від виду матеріалу. Від точності зважування залежить якість і властивості суміші, тому це дуже відповідальна операція.
  5. П’ятий етап включає в себе змішування по спеціально заданим режимом віддозованих компонентів в лопастном центробежном змішувачі з горизонтально розташованим валом. Змішувачі додатково обладнані деагломераторамі, які дозволяють перемішувати матеріали схильні до комкованию (агломерації), а також для перемішування сумішей, до складу яких входять волокнисті компоненти.
  6. На шостому етапі зразки готової продукції відбирають із змішувача і перевіряють в лабораторії на відповідність нормативним вимогам.
  7. На сьомому етапі суху суміш за допомогою дозаторних-фасувальною машини упаковують в спеціальні клапанні мішки, які не пропускають вологу. Мішки проходять через спеціальний пристрій, який наносить на нього дату, час і номер партії. Далі сформовану паллету з готовою продукцією відправляють на склад.

Технологія виробництва дисперсійних сумішей відрізняється характеристиками обладнання і складається в диспергації дуже дрібних частинок наповнювача в водної дисперсії акрілстірольной сополимера. Така технологія дозволяє отримувати готові до використання оздоблювальні матеріали на водній основі дуже високої якості (штукатурки, фарби), а також матеріали для грунтування і просочення різних категорій поверхонь.

 

Політика в сфері якості

З метою максимально повного задоволення потреб замовників і забезпечення стабільної якості продукції, що випускається на підприємстві розроблена, впроваджена і сертифікована система менеджменту якості, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001 діє до: 2015 (ISO 9001 діє до: 2015). Первинна сертифікація була проведена в 2001 році.

Високий технічний рівень і якість продукції ми розглядаємо як головну умову довготривалої присутності на ринку, зміцнення економічного становища і подальшого розвитку нашого підприємства. Ми прагнемо досягти лідерства у виробництві, продажу і надання послуг за рахунок пріоритетної орієнтації на якість продукції і послуг, освоєння нових технологій, гнучкої цінової політики та високої культури обслуговування з урахуванням конкретних вимог і очікувань споживачів.

Визначальним фактором політики в області якості є розробка, постійне вдосконалення і випуск високоякісної продукції, надання послуг, які б максимально задовольняли вимоги і очікування замовників і забезпечували отримання прибутку, достатнього для процвітання підприємства і гідного рівня життя кожного працівника.

Основні принципи:

  • доведення до персоналу суті політики в сфері якості та залучення його до досягнення поставлених цілей;
  • створення колективу однодумців, діяльність яких спрямована на максимальне задоволення потреб замовників, споживачів і постійне удосконалення процесів системи управління якістю;
  • управління ресурсами і діяльністю як системою взаємопов’язаних процесів;
  • прийняття рішень на основі логічного аналізу даних і фактичної інформації;
  • забезпечення взаємовигідних відносин з партнерами та постачальниками;
  • проведення систематичного аналізу функціонування системи управління якістю.

Керівництво підприємства бере на себе відповідальність за створення необхідних умов для реалізації Політики підприємства в області якості.

 

Атестована лабораторія

У складі підприємства функціонує атестована лабораторія, оснащена високоточною вимірювальною технікою і обладнанням, що дозволяє вирішувати широкий спектр завдань в області дослідження, тестування і випробування будівельних матеріалів.

Основні напрямки діяльності лабораторії – контроль якості продукції, що випускається і дослідницька діяльність.

Дослідницька діяльність полягає в розробці нових продуктів і системних рішень для сучасного будівництва та удосконалення вже випускаються будівельних сумішей. Технічні можливості лабораторії дозволяють тестувати і аналізувати якість будівельних сумішей на відповідність вимогам європейських норм (EN), визначати рівень їх технологічних властивостей і будівельно-технічних характеристик і досліджувати властивості аналогічної продукції провідних європейських виробників. На постійній основі ведуться роботи з удосконалення власних рецептур сумішей; досліджується сировину з метою визначення оптимальної сировинної бази для забезпечення заданих характеристик будівельних сумішей; розробляються нові склади сухих будівельних сумішей, що відповідають сучасним потребам ринку. Лабораторія плідно співпрацює з провідними науково-дослідними інститутами в галузі будівельних матеріалів і технологій України Європи та ін. Такий симбіоз науково-практичних досліджень дає можливість: по-перше, отримувати цінну інформацію про сучасні наукові розробки та дослідження, а по-друге – на власному виробництві втілювати в життя новітні інноваційні розробки.

Ще одна важлива функція лабораторії – це контроль якості будівельних сумішей, який в свою чергу здійснюється через контроль якості вхідної сировини, оперативний контроль в ході виробництва і контроль готової продукції. Для виробництва продукції використовуються тільки високоякісні добавки іноземного виробництва, а також сировину вітчизняних виробників, які зарекомендували себе, як надійні та стабільні партнери. Якість кожної партії продукції перевіряється на відповідність вимогам діючої нормативно-технічної документації (ДСТУ, ТУ, ГОСТ).

Технічний супровід

Найважливіше в будівництві – це виконані якісно і в строк роботи. Спираючись на багаторічний досвід і володіючи безцінними знаннями, наші технічні фахівці допоможуть Вам уникнути помилок в застосуванні будівельних сумішей TM BUDMAJSTER.

Ми надаємо професійне консультування з питань застосування та вибору продукції TM BUDMAJSTER.

Ми регулярно проводимо безкоштовні семінари та майстер-класи по роботі з нашими матеріалами, на яких висококваліфіковані технічні фахівці діляться досвідом і дають практичні поради щодо застосування продукції для швидкого і ефективного вирішення будівельно-ремонтних завдань.

Ми розробляємо індивідуальні технічні рішення для будівельних об’єктів і контролюємо якість виконання робіт при використанні матеріалів TM BUDMAJSTER. У разі виникнення проблем, які вимагають нестандартних рішень, проведемо обстеження будівельного об’єкта і надамо рекомендації по вибору матеріалів.

Центри тонування

Центри тонування TM BUDMAJSTER дозволяють колеровать декоративні штукатурки і фарби на дисперсионной основі, як для зовнішнього, так і внутрішнього застосування безпосередньо в місцях продажу.

У центрах тонування можна отримати кваліфіковану консультацію фахівців щодо вибору та використання матеріалу. Такий сервіс забезпечується за допомогою автоматизованої колеровочной системи ТМ «COROB» (Фінляндія), яка складається з автоматичного дозатора пігментних паст і гіроміксера для гомогенізації пасти зі штукатуркою або фарбою. Пігментні пасти ТМ «CPS Color» (Фінляндія) спеціально розроблені для тонування матеріалів в першу чергу для зовнішнього використання. Вони не чутливі до негативного впливу ультрафіолетового випромінювання, це робить їх надзвичайно стійкими до атмосферного впливу. Тому матеріали TM BUDMAJSTER відрізняються високою довговічністю і тривалістю збереження кольору.

Тонуючи штукатурку або фарбу можна отримати різні кольори і відтінки від пастельних до насичених. Технологія тонування дозволяє відтворити ( «згадати») відтінок матеріалу навіть через кілька років після його нанесення.

Для більшого задоволення потреб клієнтів центри тонування TM BUDMAJSTER можуть кольорувати продукцію за кількома найбільш поширеним палітрами: Spirit Fasad і Aquatec Fasad (більше 500 кольорів).

Навчальні центри «БУДМАЙСТЕР»

Фабрика будівельних сумішей «БУДМАЙСТЕР» створює навчально-будівельні центри в ряді професійно-технічних ліцеїв та будівельної академії. Мета таких центрів – підвищити професіоналізм майбутніх інженерів і робітників, а також навчити їх користуватися найсучаснішими матеріалами і обладнанням.

У навчальних програмах Регіональних навчально-практичних будівельних центрів (РУПСЦ), затверджених Міністерством освіти України, заплановано вивчення сучасних технологій використання будівельних сумішей TM BUDMAJSTER. Робота з навчальними центрами полягає в забезпеченні їх будівельними сумішами, необхідними для навчання майбутніх фахівців і спонсорська підтримка проведення обласних та всеукраїнських конкурсів за спеціальностями. Також фабрика надає технічну літературу і наочні посібники, що допомагають учням набути теоретичні знання сучасних технологій будівництва.

Результатом взаємовигідного співробітництва є високий рівень підготовки фахівців будівельних професій, що випускаються підшефними навчальними закладами. Про це свідчать численні перемоги їх учнів в обласних і всеукраїнських конкурсах професійної майстерності. Кінцевою метою програми є задоволення потреб галузі у кваліфікованих фахівцях, які здатні витримати жорстку конкуренцію на ринку праці. Адже потенційного будівельника, який вміє грамотно застосовувати будівельні суміші необхідно виховувати, починаючи з професійних навчальних закладів.