Отримання оригінальних фактур з використанням стартовою фасадної шпаклівки ТИНК-21

Якщо ви хочете отримати оригінальні нестандартні фактури на своєму фасаді, для цього можна використовувати фасадну стартову або фінішну шпаклівку, свою уяву і фантазію.

Фактуру можна отримати використовуючи для її формування, як спеціальні інструменти, так і підручні засоби (шматок пластикової труби, поролонову губку і т. Д.)

 

Підготовчі роботи

Перед нанесенням шпаклівки на поверхню необхідно виконати ряд допоміжних операцій. Перш за все, підстава, яке буде шпаклюватися, має бути очищеним від бруду, пилу, жирових і олійних плям, залишків фарби. Неміцні шари потрібно видалити. Основу, що має вибоїни та тріщини, локально вирівняти ремонтною сумішшю «ТИНК-10», в разі істотних нерівностей поверхню повністю вирівнюється штукатурною сумішшю «ТИНК-41». Сильно вбираючі рідина поверхні повинні бути оброблені ґрунтуючою емульсією «КРИТТЯ-50» або «КРИТТЯ-51» і витримані не менш 4 годин. Слабо вбираючі поверхні обробити ґрунтуючою емульсією «БудМайстер-60» і витримати не менш 2 годин.

 

Нанесення шпаклівки

Для роботи буде потрібно два металевих шпателя – широкий і вузький.

Попередньо замішана шпаклівка «ТИНК-21» набирається з ємності вузьким шпателем і переноситься рівномірним шаром на широкий. Шпаклівку наносять на поверхню рівним шаром необхідної товщини. Рекомендована товщина шару, що наноситься варіюється в межах від 1,5 до 5 мм.

 

Створення фактури “на відрив”

Отримання фактури “на відрив” здійснюється за допомогою металевої кельми через 5-15 хвилин після нанесення шпаклівки «ТИНК-21». Інструмент прикладають всією площиною на отшпаклевать поверхню і безперервними відривними рухами формують фактуру.

 

Створення фактури “структурний валик”

Використання поролонового або гумового валика дає свободу фантазії у формуванні рельєфу поверхні. Це пов’язано з тим, що малюнок на ньому може бути найрізноманітнішим. Щоб отримати однорідну фактуру товщина нанесеної штукатурки по всій площині повинна бути однакова, структурний валик проводять постійно в одному напрямку (від низу до верху або якось себе і т. П.), Роботи на одній поверхні варто виконувати безупинно, дотримуючись правила нанесення розчинів “мокре на мокре “.

Шпаклівка «ТИНК-21» виготовлена ​​на основі білого цементу, що дозволяє застосовувати її в приміщеннях з підвищеною вологістю (ванні кімнати, душові тощо), крім цього даний склад витримує багаторазове заморожування і відтавання тому доцільно застосування його для оздоблення фасадів будинків .

 

Створення фактури “імітація цегляної кладки”

Фактура “імітація цегляної кладки” формується за допомогою металевої кельми. Безпосередньо в самому процесі необхідно дотримуватися розташування і розмірність зображуваних елементів. Вузьку частину кельми прикладають до отшпаклеванной поверхні і проводять до отримання малюнка, що нагадує цеглинку. Ця операція повторюється необхідну кількість разів.

 

Види структурних валиків і одержувані фактури