Популярні питання

Що краще обрати для обробки кухні: керамогранітну або керамічну плитку? Що використовуватиме монтажу?

У цьому випадку не важливо використовувати ту чи іншу плитку. Керамограніт в основному використовують у місцях з великою інтенсивністю пішохідних навантажень, тому що у нього висока зносостійкість та низьке водопоглинання. На кухні великих навантажень, що стирають, не буде, а значить можна застосовувати як керамічну плитку так і керамогранітну.

Для монтажу необхідно:
– Плитка;
– Клейовий склад під керамічну плитку K-11, K-1, під керамогранітну K-1, K-12;
– кельма;
– зубчастий шпатель (вибирається залежно від формату плитки);
– ґрунтуюча емульсія;
– ємність для замішування суміші;
– цебра з водою;
– дриль із насадкою-міксером;
– Рівень, рулетка, лінійка-кутник, гумовий молоточок, плиткоріз, дистанційні хрестики.

Хочу спробувати самостійно залити рідку наливну підлогу? Які матеріали потрібні?

Для цього виду робіт TM BUDMAJSTER випускає склади, що самонівелюються: D-108, D-118, D-318, D-319. Залежно від нерівності, міцності існуючої основи, подальшого покриття та конструктиву підлоги вибирають ту чи іншу суміш із цього списку.

Що потрібно зробити, якщо зачинена суміш при перерві в роботі кілька хвилин постояла у відрі, втратила пластичність і стала незручною в роботі? Чи можна додавати воду до цементного складу для повернення матеріалу зручності в роботі?

Якщо розчинна суміш при невеликій перерві в роботі втратила пластичність, то її необхідно перемішати, використовуючи низькооборотний дриль, після цього пластичність відновиться. Використовувати розчинну суміш необхідно за час, що не перевищує час придатності розчину, який зазвичай виробник пише в тих. опис. Не можна розчинну суміш для повернення їй зручності у роботі додавати воду, оскільки це може значно погіршити характеристики розчину, котрий іноді призвести до негативним наслідків (тріщини, значна втрата міцності, зменшення морозостійкості тощо.).

Планую ремонт у ванній кімнаті: оновити плитку на стінах та підлозі. Які матеріали необхідні насамперед?

Роботи з облицювання складаються з наступних етапів:
– підготовка основи (очищення від пилу, бруду, тріщин, усунення нерівностей);
– ґрунтування поверхні (якщо основа сильно поглинаюча – використовувати глибокопроникну ґрунтовку G-50, G-51, слабопоглинаюча основа – G-60);
– Вибір плитки;
– підбір клейового складу виробляємо залежно від розміру та водопоглинання плитки (для не деформованих основ та плитки розміром не більше 400×400мм застосовуємо K-11, K-1);
– Вибір затирання.

Використовуємо на об’єкті газобетонні блоки. Підкажіть, що краще використовувати для кладки?

Для кладки стін і простінків з пористих бетонів ми рекомендуємо два продукти:

– M-110 – тонкошарова суміш для кладки піно- та газоблоків. Товщина шва від 1 мм до 3 мм.

– M-160, M-160 WINTER – суміш для кладки пористих бетонів. Товщина шва від 2 мм до 5 мм.

Ці розчини кладок мають пористу структуру (як і піно-газобетон), що перешкоджає утворенню містків холоду по швах кладки. Кладка через шви промерзати не буде. Також M-160 можна використовувати для шпаклювання стін з пористих бетонів усередині приміщення. Для робіт у міжсезоння рекомендуємо використовувати M-160 WINTER. До складу додані протиморозні добавки, які знижують температуру замерзання води в суміші затвореної до – 5°С і прискорюють набір міцності при позитивних температурах.

Чи обов’язково заздалегідь обробляти зовнішні стіни з піноблоку? Ціль: продовжити термін служби піноблоку.

Оздоблення пінобетонних зовнішніх конструкцій обов’язкове, тому що вони мають дуже велике водопоглинання і малу морозостійкість. Для зовнішньої обробки основ із пористих бетонів можна використовувати теплоізоляційну штукатурку T-460. Фінішним покриттям повинна бути декоративна мінеральна штукатурка або шпаклівка, пофарбована силіконовою фарбою B-71. Також можна використовувати силіконові або силікатні декоративні штукатурки (тобто склади з досить великою паропроникністю).

Порадьте що робити: у квартирі штукатурка середньої якості, хочу обробити стіни шпаклівкою. Чи можна використовувати акриловий ґрунт? Чув, що можна і без ґрунтовки, чи не буде в моєму випадку краще проґрунтувати поверхню?

Грунтування є обов’язковим процесом у технологічному ланцюжку при ремонті та новому будівництві. Емульсія проникає в основу, скріплює його, вирівнює вогодопоглинання, а в системах статей ще й покращує розтікання самонівілюючих складів. У вашому випадку рекомендуємо використовувати глибокопроникну ґрунтовку G-51. Вона зміцнить основу, зменшить його водопоглинання і тим самим спростить процес нанесення шпаклівки та покращить експлуатаційні характеристики розчину.

У чому різниця між звичайним клеєм та клеями для систем утеплення?

У клеях для систем утеплення присутні полімерні добавки, які збільшують адгезію до пінополістиролу та мінеральної вати. На 7 добу, якщо відірвати плиту утеплювача, ми зможемо спостерігати когезійний розрив (сила зчеплення клею з плитою більше ніж сила зчеплення частинок самої плити).

Який вибрати якісний та водночас доступний за ціною клей для теплої підлоги?

Вибір матеріалу залежить від того, яку теплу підлогу ви збираєтесь влаштовувати.

Для теплої підлоги з електричним опаленням ми рекомендуємо застосовувати еластифіковані або еластичні клеї (K-14, K-15, K-25), оскільки ці клейові склади стійкі до різких температурних перепадів. Електричні мати можна укладати безпосередньо в шар цих клейових сумішей.

Для підлоги з водяним опаленням ми рекомендуємо використовувати (K-16, K-55), так само можна застосовувати і K-14, K-15, K-25.

Чи потрібно ґрунтувати стіни перед фарбуванням? І яку ґрунтовку використовувати для стін, прошпакльованих гіпсовою штукатуркою?

Грунтувати перед фарбуванням обов’язково, для цього необхідно використовувати глибокопроникні зміцнювальні емульсії G-50 або G-51. Дані ґрунтуючі емульсії виконують такі функції:

– зменшують водопоглинання основи;
– пов’язують пил;
– зміцнюють основу.

Т. е. застосовуючи грунтовки G-50 або G-51 перед фарбуванням ми:

– економимо більш дорогу фарбу;
– покращуємо зчеплення фарби з основою;
– Збільшуємо термін служби покриття.

Чи можна використовувати стяжку TM BUDMAJSTER D-10 для електричної теплої підлоги?

Стяжка D-10 підходить лише для підлоги з водяним підігрівом. Для товстошарового конструктиву підлоги з електричним підігрівом рекомендуємо D-12 у комплексі з одним із клеїв для плитки: К-14, К-15 або К-25.


Інші питання

Яка мінімальна товщина клею K-55 для укладки керамограніту 42*42 на підлогу без підігріву всередині приміщення?

Для укладки керамограніту розміром 420*420 мм рекомендуємо застосовувати зубчастий шпатель з розміром зубу 12*12мм, тобто мінімальний шар який повинен бути (при правильному використанні інструменту) приблизно 4 мм.

Чи можна працювати сумішшю T-22 при вологості повітря від 60% до 95%, але при цьому чисті краплі води не потрапляють на оздоблювальні поверхні та температура навколишнього середовища від 10°С до 20°С. Шпаклювання стін проводиться для подальшої обробки мармурової крихтою.

В умовах описаних вами T-22 можна наносити на підготовлені міцні основи. Якщо стіни готуються під нанесення мозаїчної штукатурки, можна використовувати інші суміші TM BUDMAJSTER для шпаклювання, такі як T-11, T-21 або T-12 – тоді вартість квадратного метра (за матеріалами) буде дешевше. Використання сірих шпаклівок можливе через те, що перед мозаїчною штукатуркою наноситься грунтуюча фарба G-62, яку тонують в колір мозаїки. До нанесення грунтуючої фарби, шпаклівка повинна повністю висохнути.

Чи можна декоративну штукатурку T-671 використовувати на глиняну грубу?

Декоративні штукатурки, що виробляються торговою маркою BUDMAJSTER, не застосовуються для обробки глиняних поверхонь. У фасадної штукатурки T-671 максимальна рекомендована температура експлуатації +80°С. Температури поверхні грубі, перевищують максимальні температурні параметри, тому якщо ви хочете нанести T-671, T-672 або T-673 в нестандартних умовах, то можете самостійно провести випробування безпосередньо на об’єкті.

Прошу уточнити, T-460 таки можна наносити вручну на зовнішню стіну? Може якісь особливості?

Штукатурна суміш T-460 використовується для обробки поверхонь стін, виконаних із пористих бетонів усередині та зовні будівель. T-460 зручно наноситься як механічним, так і ручним методом.

Я придбав наливну підлогу TM BUDMAJSTER D-108. За дотримання технологій на четвертий день у мене вся стяжка розтріскалася павутинням і місцями бухтить. Товщина шару від 3 до 15 мм, залежно від нерівності стяжки. На старій стяжці були сліди бітумної мастики, на яку в СРСР клеїли ПВХ плитку. Питання: чи мастика може бути причиною розтріскування? Ґрунтував 2 рази СТ17 Ceresit. Як можна виправити підлогу? Залити зверху ще шар чи збивати весь із старою стяжкою?

Причин виникнення тріщин у вашому випадку може бути декілька:
1. Якщо для приклеювання плитки ПВХ використовувався клей на основі бітуму, то навіть при її знятті, є велика ймовірність того, що поверхня була просочена праймером на основі бітуму, який може сильно погіршувати зчеплення цементного розчину з основою;
2. Також у радянські часи під час будівництва соціального житла, дуже часто використовувалися досить слабкі стяжки (менше М100). Цементні склади для вирівнювання підлог застосовувати на таких підставах не рекомендується (основа повинна бути не меншою за марочною міцністю, ніж застосовувана суміш). Якщо міцність основи значно відрізняється від міцності суміші, є ризик появи тріщин та іноді відшарування розчину від основи;
3. Ще одна помилка у застосуванні була допущена, коли частина бітумного клею була залишена на поверхні основи. Основа повинна бути з однорідним водопоглинанням.

Варіанти вирішення проблеми (виходячи з отриманої від Вас інформації):
1. Для отримання максимально якісного результату необхідно демонтувати нівелір-масу, що потріскалася, і очистити стяжку від клею. Якщо перед клеєм використовувалися праймери на бітумній основі (стяжка не сіра, а має коричневий відтінок), потрібно знімати і стяжку. Можна обійтися без демонтажу стяжки, якщо можна підняти рівень підлоги на 3 см і відповідно застосувати конструктивне рішення без жорсткого зчеплення стяжки з основою.
2. Якщо після видалення розчину нівелір-маси та бітумного клею основа сірого кольору (не просочувалося бітумними праймерами), то його потрібно ретельно пропилососити, обробити глибокопроникною ґрунтовкою G-50 або G-51 і після висихання ґрунтовки, вилити нівелір-масу D-319 (Склад на гіпсовій основі і тому може застосовуватися на підставах марочною міцністю М100).
3. Найризикованіший, але й найбюджетніший спосіб виходу з цієї ситуації – почекати близько трьох тижнів після виливання, розшити тріщини, видалити місця відшарування та залити розчинною сумішшю ДОЛІВКА-319. Після висихання відремонтованих ділянок всю поверхню прогрунтувати і вилити D-319 в мінімальному шарі 4 мм.

Для отримання детальнішої консультації звертайтесь до технічного фахівця за номером гарячої лінії 0 800 507 101

Чи можна використовувати стяжку для підлоги TM BUDMAJSTER D-10 для вирівнювання стін у ванній під плитку? Необхідний шар приблизно 10-20 мм. Або підкажіть, яку суміш краще застосувати?

D-10 призначена для вирівнювання підлоги. Для вирівнювання стін необхідно використовувати штукатурки або шпаклівки (залежно від товщини шару та подальшого покриття). Для вирішення вашого завдання оптимально використовувати штукатурку T-41, товщина нанесення цієї штукатурки від 5 до 30 мм та міцність 7 МПа (М70), що відмінно підходить для облицювання плиткою.

Виконую ремонт на квартирі, постало питання щодо облаштування підлоги. Які суміші ви порадите, якщо підлога завалена до центру на 3 см? Основа – цементна стяжка.

На основі вашої інформації можна запропонувати такі варіанти (якщо ремонт кухні в квартирі).

Якщо покриття буде плиткою:
1. Нерівність у центрі кухні вирівняти Т-10.
2. Клей для облицювання підбираємо в залежності від формату та водопоглинання плитки.

Якщо суцільне покриття (лінолеум):
1. Поверхню стяжки можна вирівняти в один прийом, використовуючи D-319 або D-318.
2. Укладання лінолеуму починати після повного висихання розчину нівелірмаси.

Якщо покриття не суцільне і його укладання вимагає ідеально рівної поверхні:
1 Нерівність по центру вирівняти D-10.
2. Після висихання D-10 вилити D-108.

Перед нанесенням всіх вищезгаданих матеріалів підставу обробити ґрунтовкою G-51 або G-50 і витримати не менше 4 годин.

Для того щоб дати рекомендації саме з вашої нагоди потрібна більш детальна інформація:
– Міцність стяжки?
– наступне покриття?
– Умови експлуатації (кухня в квартирі, кухня в їдальні або ресторані і т. д.)?
та інша інформація, яка випливає із відповідей на попередні запитання.

Для отримання детальнішої консультації звертайтесь до технічного фахівця за номером гарячої лінії 0 800 507 101

Чи варто при використанні суміші D-10 при влаштуванні тонкошарової стяжки застосовувати пластифікатор? І якщо так, то який і в яких пропорціях?

По-перше, суміші TM BUDMAJSTER мають максимально збалансовані рецептури і не потребують додавання різних модифікаторів. Більш того, якщо ви додасте не рекомендовані склади при замішуванні наших продуктів, то виробник не буде нести ніякої відповідальності за отриманий результат.

По-друге, D-10 не підходить під тонкошарові підлоги з електричним підігрівом. З стяжок, самий модифікований склад-це D-12, але його ми рекомендуємо тільки на товстошаровий конструктив. Під тонкошаровий підійде самонівелююча маса D-318.


 

Залишилися питання? Запитайте експерта!

    Нажимая кнопку «Отправить» Вы автоматически соглашаетесь с политикой конфиденциальности и даете согласие на обработку персональных данных. Ваши данные не будут переданы третьим лицам.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.