Декоративні мозаїчні штукатурки ТМ BUDMAJSTER T-671, T-672 і T-673 призначені для високоякісної декоративної обробки поверхні по бетонних, оштукатурених підставах всередині і зовні будівель, а також в системах утеплення з метою отримання оригінальних мозаїчних фактур. Колірна гамма мозаїчних штукатурок ТМ BUDMAJSTER складається зі 108 кольорів.

 

Штукатурки виготовляються на основі водної дисперсії акрилових смол з кольоровими мінеральними наповнювачами і модифікаторами. Дані штукатурні суміші готові до застосування, стійкі до ударних навантажень і стирання, дозволяють отримувати мозаїчні фактури, атмосферостійкі, водовідштовхувальні, морозостійкі. Вони відмінно зарекомендували себе в системах утеплення, декоративній обробці цоколя і інших частин будівлі, схильних до періодичного впливу вологи. Декоративні властивості, практичність і довговічність одержуваного покриття дозволяють застосовувати мозаїчні штукатурки при проведенні оздоблювальних робіт інтер’єрів внутрішніх приміщень і фасадів будівель.

Штукатурна сумішT-671T-672T-673
Розмір зерна0.8 – 1.2 мм1.0 – 1.6 мм 1.4 – 2.0 мм
Середня витрата2.9 кг/м23.6 кг/м24.6 кг/м2

 

Декоративні мозаїчні штукатурки ТМ BUDMAJSTER

Зображені зразки надані для орієнтовного вибору фактури. Можливо відхилення відтінків зразків від відтінків реального матеріалу в залежності від особливостей передачі кольору вашого дисплея. Остаточний вибір кольору необхідно виконувати за спеціальними палітрами.