Центри тонування TM BUDMAJSTER дозволяють колерувати декоративні штукатурки і фарби на дисперсійній основі, як для зовнішнього, так і внутрішнього застосування. Такий сервіс забезпечується за допомогою автоматизованої колеровочной системи ТМ “COROB” (Фінляндія).

 

Тонуючи штукатурку або фарбу можна отримати різні кольори і відтінки від пастельних до насичених. Технологія тонування дозволяє відтворити (»згадати”) відтінок матеріалу навіть через кілька років після його нанесення.

Пігментні пасти ТМ “CPS Color” (Фінляндія) спеціально розроблені для тонування матеріалів в першу чергу для зовнішнього використання. Вони не чутливі до негативного впливу ультрафіолетового випромінювання, це робить їх надзвичайно стійкими до атмосферного впливу. Тому матеріали TM BUDMAJSTER відрізняються високою довговічністю і тривалістю збереження кольору.

 

Декоративні штукатурки TM BUDMAJSTER під Тонування

Фарби TM BUDMAJSTER

Вибрані зразки надані для орієнтовного вибору кольору. Можливо відхилення відтінків зразків від відтінків реального матеріалу в залежності від особливостей передачі кольору вашого дисплея. Остаточний вибір кольору необхідно виконувати за спеціальними палітрами.