Сучасні оздоблювальні матеріали дозволяють творити чудеса, але все одно, у них є особливості, про які не можна забувати Наприклад, фарбування стін, знову стала досить модною, дасть бажаний результат тільки в тому випадку, якщо правильно буде проведена підготовка стін під фарбування. У даній публікації ми опишемо основні етапи процесу і дамо рекомендації по вибору необхідних матеріалів. Приступаємо до роботи ?!
1. Видаляємо старе покриття
Шпалери можна зняти, попередньо змочивши їх, а стара побілка легко зніметься теплою водою. Якщо ж ви маєте справу з масляною фарбою, постарайтеся максимально зачистити стіни, аж до панелей або штукатурки. Найкраще це зробити шпателем, попередньо нагрів фарбу будівельним феном.
2.Усуваємо дефекти
Якщо на стіні видно тріщини, їх можна усунути, використовуючи шпаклівку. Такі дефекти ігнорувати не можна, інакше робота з фарбування буде неякісної! БудМайстер рекомендує ТИНК 11 і ТИНК 21 – стартові шпаклівки на сірому і білому цементі, що дозволяють заповнювати щілини і тріщини, отримуючи при цьому гладку, рівну естетичну поверхню.
3.Боремося з грибком
Грибок, як правило, з’являється в сирих приміщеннях, найчастіше на першому поверсі будівлі. Попередити появу грибка можна, завчасно обробивши стіни ґрунтуючою емульсією КРИТТЯ БудМайстер 517. Склад готовий до застосування, має глибоку проникаючу дію, паропроникна, придатний для внутрішніх і зовнішніх робіт.
4. Грунтовка стін
Переконавшись, що всі дефекти усунені, можна перейти до грунтування стін. Грунтующая емульсія КРИТТЯ БудМайстер 50 універсальна при використанні, глубокопроникающая, зміцнює основу, посилює адгезію покриттів до основи, знижує водопоглинання, паропроницаема.
5.фінішна шпаклівка
Для роботи з фінішною шпаклівкою вам знадобиться два шпателя – один великий, для нанесення шпаклівки, а інший менше – щоб накладати розчинну суміш і знімати її надлишки з першого. Слідкуйте, щоб шар був рівним, це дуже важливо! Суміш для фінішного шпаклювання БудМайстер ТИНК 22 білого кольору з високим ступенем білизни, високопластична, тонкошарова, стійка до утворення тріщин, має хороше зчеплення з основою, водостійка, морозостійка, зручна в застосуванні.
6.Фінальна обробка
Після висихання шпаклівки слід відшліфувати її абразивної сіточкою або наждачкою, однак робити це слід вкрай обережно, щоб не залишати вм’ятини або подряпини. Після шліфування стіни потрібно ще раз заґрунтувати.
Вивчивши дані рекомендації, можна впевнено приступати безпосередньо до фарбування ваших стін, не сумніваючись в результаті і якості роботи.