Відео-огляд КЛЕЙ-55

Клейова суміш БудМайстер КЛЕЙ-55 призначена для облицювання усередині і зовні будівель цегляних, бетонних і оштукатурених поверхонь на цементній або цементно-вапняній основі усіма видами плиток з каменю природного, а також штучного походження водопоглинанням менше 1% (піщаник, граніт, керамограніт, бетонні плитки і т.п.), також суміш рекомендована для облицювання поверхні старих керамічних покриттів методом “плитка на плитку” за винятком облицювання по глазурованої поверхні.

КЛЕЙ-55 застосовується для облицювання стін і підлоги в тому числі і підлоги, що обігріваються. Клейова суміш також може застосовуватися для кріплення пінополістирольних і жорстких мінераловатних плит при утепленні фасадів будівель і споруд різного призначення. Рекомендується для приклеювання плит з екструдованого пінополістиролу з шорсткою поверхнею або з термічно нанесеним рельєфним малюнком.

КЛЕЙ-55 виготовлений на основі цементу з мінеральними наповнювачами і полімерними добавками, має високу адгезію, високу фіксуючу здатність, водостійка, морозостійка, ефективна для плит великих розмірів, високопластична, зручна в застосуванні.