Семінар в Черкасах

11 квітня на базі готельного комплексу «Дніпро» в Черкасах наші технічні фахівці провели оновлений семінар по будівельних сумішей ТМ «БУДМАЙСТЕР». На семінарі були присутні представники компанії ТОВ «Сонанти Партнер Груп» і їх партнери.

Присутні на семінарі познайомилися з декоративними штукатурками і способами їх нанесення, на практичних прикладах вивчили застосовуються склади для системи утеплення. Учасники мали можливість навчитися застосовувати стяжки для підлог і самовирівнюються суміші. Співробітники технічного відділу компанії постаралися видати присутніх вичерпну інформацію про можливості, відмінності і технічних нюансах будівельних сумішей ТМ «БУДМАЙСТЕР», а кожен учасник міг власноруч випробувати суміші в роботі і отримати відповіді на всі виниклі в процесі роботи питання.

По завершенні семінару, переконавшись у відмінній якості продукції ТМ «БУДМАЙСТЕР», учасники продовжили спілкування в неформальній обстановці на невеликому фуршеті, ділилися враженнями і досвідом, обговорювали нові можливості співпраці в цьому році.