ТМ «БУДМАЙСТЕР» – партнер програми IQ Energy!

Шановні партнери! Поспішаємо вам повідомити, що ТМ «БУДМАЙСТЕР» стала партнером програми енергоефективності IQ energy і тепер представлена в каталозі енергоефективної продукції.

Сторінка ТМ «БУДМАЙСТЕР» на сайті IQ Energy

На сьогоднішній день все більше людей замислюються про енергоефективність, і це вже не стільки тренд як вимушена необхідність в зв’язку з постійним зростанням цін на комунальні платежі. Енергозберігаючі технології давно вже використовуються в Європі і в усьому світі, дозволяючи значно знизити витрату різних видів енергії. Впровадження енергоефективних технологій, як правило, вимагає чималих вкладень. Але ці вкладення абсолютно виправдані, так як дозволяють істотно знизити енерговитрати.

ТМ «БУДМАЙСТЕР» пропонує будівельні суміші для двох систем фасадної теплоізоляції

1. Збірна система фасадної теплоізоляції на основі пінополістирольних плит 100 мм з використанням будівельних сумішей ТМ «БУДМАЙСТЕР»,

яка включає в себе:

КРИТТЯ-50 (UNI-GRUNT) – грунт універсальний акриловий
КЛЕЙ-104 – клей для кріплення пінополістирольних і мінераловатних плит
КЛЕЙ-114 – клей для кріплення і армування пінополістирольних і мінераловатних плит
КРИТТЯ-62 – грунт-фарба фасадна акрилова
Декоративні штукатурки ТМ «БУДМАЙСТЕР»
БАРВИ-61 – фарба фасадна акрилова
ТИНК-671/672/673 – штукатурки декоративні «мозаїчні» акрилові

2. Збірна система фасадної теплоізоляції на основі мінераловатних плит 100 мм з використанням будівельних сумішей ТМ «БУДМАЙСТЕР»,

яка включає в себе:

КРИТТЯ-50 (UNI-GRUNT) – грунт універсальний акриловий
КЛЕЙ-114 – клей для кріплення і армування пінополістирольних і мінераловатних плит
КЛЕЙ-124 – клей для кріплення і армування мінераловатних плит
КРИТТЯ-71 – грунт-фарба фасадна силіконова
Декоративні штукатурки ТМ «БУДМАЙСТЕР»
БАРВИ-71 – фарба фасадна силіконова
ТИНК-671/672/673 – штукатурки декоративні «мозаїчні» акрилові

Зовнішні стіни серед всіх інших огороджувальних конструкцій мають найбільшу площу, тому вимагають найбільш ретельної теплової захисту. Неутеплені зовнішні стіни в холодний період року залишаються холодними і можуть бути причиною утворення конденсату і цвілі. Ці явища дуже небезпечні і негативно впливають на здоров’я мешканців, особливо дітей.

Теплоізоляція зовнішніх стін обов’язково повинна виконуватися зовні існуючих стін для досягнення оптимального ефекту і продовження терміну служби всієї будівлі. При виборі утеплювального матеріалу для ізоляції зовнішніх стін потрібно пам’ятати, що утеплювач ніколи не використовується окремо, а тільки в складі тієї чи іншої фасадної системи. Тому, також важливо правильно вибирати необхідні системні компоненти і будівельні суміші, рекомендовані виробником.

Зверніть увагу, що сумарна товщина теплоізоляційного шару зовнішніх стін повинна бути не менше 100 мм. Особливу увагу необхідно приділити горючості утеплювача, що визначає дозволену сферу використання матеріалу. Так, відповідно до нормативних вимог, горючі утеплювачі можна використовувати тільки на будівлях до 9-ти поверхів включно, а ось негорючі – без будь-яких обмежень.

Про програму IQ energy

Програма IQ energy розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) за підтримки Європейського Cоюзу. Мета цієї програми – підтримка впровадження високоефективних енергозберігаючих технологій у житловому секторі України.

Учасники програми IQ energy можуть отримати компенсацію 35% вартості енергоефективних та супутніх товарів (до 3000 євро). Компенсація виплачується протягом 3-5 тижнів з моменту підтвердження електронної заявки на iqenergy.org.ua і надається фізичним особам, які купили ці матеріали В КРЕДИТ від банків-партнерів для утеплення і модернізації ЖИТЛА. Компенсацію можна отримати і при оплаті товарів за рахунок кредитних коштів КРЕДИТНОЇ (НЕ зарплатної або дебетової) картки.

Компенсація поширюється на наступні енергоефективні категорії:

– вікна (металопластикові та дерев’яні конструкції європейського зразка),
– теплоізоляція (стін, підлоги, покрівлі),
– теплові насоси,
– рекуператори,
– система опалення, котли (газові та твердопаливні),
– сонячні колектори,
– лічильники тепла,
– вхідні двері (металопластикові, металеві).

До кожної категорії встановлено певні вимоги, яким повинна відповідати продукція. В рамках програми IQ energy створений каталог продукції, яка відповідає цим вимогам.

Щоб стати учасником програми і отримати компенсацію, необхідно:

1. вибрати і придбати необхідний товар з каталогу продукції, згенерувати Сертифікат відповідності;
2. заповнити реєстраційну форму на сайті програми;
3. встановити енергоефективне обладнання протягом 4 місяців з дати отримання кредиту;
4. сфотографувати об’єкт до, під час і після монтажу для підтвердження;
5. зареєструвати і подати заявку на компенсацію;
6. отримати компенсацію після перевірки проекту.

Компенсація виплачується в євро на банківський рахунок фізичної особи в банку, в якому було взято кредит, повністю протягом 3-5 тижнів після перевірки. Фінансовими партнерами програми в Україні, які видають кредити, є ОТП Банк, УкрСиббанк, Райффайзен Банк Аваль і Креді Агріколь Банк. У кожного з них свої умови кредитування, про які можна дізнатися на офіційних сайтах сайтах.

Утеплювати з будівельними сумішами ТМ «БУДМАЙСТЕР» і компенсуйте до 3000 євро!

Важлива інформація для ОСББ: IQ energy розпочала роботу з ОСББ

Відтепер українські ОСББ мають можливість отримати гранти на утеплення в рамках програми фінансування енергоефективності IQ energy. Розмір компенсації для ОСББ за програмою IQ energy становить 40% від суми кредиту / інвестицій.

Програма IQ energy ( «Ай-Кью енерджі») розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), фінансується Партнерством Е5Р за підтримки Швеції і Федерального міністерства фінансів Австрії. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла – 15 мільйонів євро. Метою програми є підвищення енергоефективності української житлового сектора. Детальніше…