Зустрічайте новий БУДМАЙСТЕР!

Оновлений BUDMAJSTER вибрав шлях європейської якості і стрімкого зростання. Вибираючи новий напрямок у розвитку компанії, ми змінилися і поліпшили наші продукти. Новий, лаконічний дизайн і європейське, а значить краще, якість – ось два критерії, якими керувалися в оновленні бренду. Вони і лягли в основу нашого нового девізу: «Нове втілення європейської якості!»

 

Новий логотип BUDMAJSTER

У компанії змінився дизайн логотипу. Тепер він зрозумілий не тільки в Україні, але і для споживачів в європейських країнах.  

Нова упаковка BUDMAJSTER

З огляду на тренди ринку і рекомендації клієнтів, ми створили нову упаковку. Проектуючи візуальну частину продукту і бренду, ми домоглися ідеального співвідношення мінімалістичного дизайну і максимальної інформативності.

  ТОВ «ФАБРИКА БУДІВЕЛЬНИХ СУМІШЕЙ« БУДМАЙСТЕР »запрошує до співпраці і пропонує розглянути можливість представляти нашу продукцію у вашому регіоні.

Вигоди, якими вже користуються партнери BUDMAJSTER:

 • будівельні суміші європейської якості
 • ліквідна продукція
 • конкурентні ціни
 • індивідуальні умови співпраці
 • виїзні консультації на об’єктах
 • технічна підтримка і навчання

 

Нове маркування BUDMAJSTER

Створюючи концепт назви, ми в першу чергу думали про клієнтів. Як і раніше, читаючи маркування можна визначити: тип в’яжучого, властивість суміші і специфічне призначення. При розгляді упаковки видно, що маркування продукту трансформувалася – тепер кожен із сегментів буде позначатися однією відповідною латинською літерою – це полегшить адаптацію до нових назв і прискорить роботу щодо заповнення документації. А ось цифри маркування залишилися колишніми, і їх значення збереглося. Наприклад, дивлячись на мішок Т-251, Ви з легкістю визначте, що це штукатурка декоративна «камінцева» на білому цементі з зерном заповнювач 1,5 мм. А на зворотному боці упаковки ми додали опис на трьох мовах: українською, російською та англійською.  

Нова якість BUDMAJSTER

При зміні якісних показників продукції головним орієнтиром виступали євростандарти і європейський ринок, що дало нам якусь свободу в розвитку. Лабораторії пропрацювали кожну рецептуру і тим самим добилися нових вершин якості. Наприклад: поліпшили пластичність і підвищили марочну міцність К-114, D-318 стала більш тонкошарової, а Т-144 стала зручнішою при нанесенні і формуванні фактури. Ребрендинг, як радикальна зміна життєдіяльності підприємства, торкнувся і виробничу частину. Проведено роботи по оптимізації виробництва, що призвело до збільшення кількості продукції, що випускається за той же час. Переймаючи досвід у європейських колег, було прийнято рішення про впровадження європейських стандартів виробництва, підвищення ступеня контролю сировини і випущеної продукції, що збільшить показник повторюваності високої якості від TM BUDMAJSTER. Разом з вами розвиваємо український ринок будівельних сумішей, підвищуємо якість і культуру будівництва в Україні.  

ТОВ «ФАБРИКА БУДІВЕЛЬНИХ СУМІШЕЙ« БУДМАЙСТЕР» запрошує до співпраці і пропонує розглянути можливість представляти нашу продукцію у вашому регіоні.

Вигоди, якими вже користуються партнери BUDMAJSTER:

 • будівельні суміші європейської якості
 • ліквідна продукція
 • конкурентні ціни
 • індивідуальні умови співпраці
 • виїзні консультації на об’єктах
 • технічна підтримка і навчання