K-55: “5” – за роботу, “5” – за результат!

Проаналізувавши сегмент клеїв для плитки на ринку будівельних сумішей, фабрика будівельних сумішей «БУДМАЙСТЕР» прийшла до висновку, що ринку потрібна якісна клейова суміш з широким спектром можливостей.

І такі продукти є у лідерів галузі, але їх вартість часто занадто висока, а витрата не назвеш економічним. БУДМАЙСТЕР врахував і реалізував ці вимоги в своєму еластифікована клеї високої адгезії BUDMAJSTER K-55. В результаті ми отримали бюджетний продукт з низьким рівнем витрат, але з такими ж високими технічними характеристиками, як у схожих продуктів відомих брендів. К-55 став народним улюбленцем за якість на рівні зарубіжних аналогів, універсальність, економічність, зручність в роботі і невисоку вартість. Клей відмінно себе зарекомендував як на великих об’єктах, так і в приватному будівництві. «П’ятдесят п’ятий» з успіхом замінює дорогі клею в складних конструктивах, таких як:

• облицювання плитка по плитці;

• облицювання природним каменем;

• облицювання штучним каменем;

• підлоги з підігрівом;

• застосування у вологих приміщеннях;

• облицювання великоформатної плиткою;

• облицювання цоколів або відмосток.

 

K-55 - клей для керамогранита и камня. Плитка по плитке, полы с подогревом, влажные помещения, крупноформатная плитка, цоколи и отмостки.

Для виробництва BUDMAJSTER К-55 використовуються тільки високоякісні полімерні добавки європейського виробництва, а також сировину вітчизняних виробників, які зарекомендували себе, як надійні постачальники матеріалів стабільно відмінної якості. Кожна партія клею перевіряється на відповідність вимогам ДСТУ.

Якщо ви підбираєте клей для каменю, клей для облицювання підлоги з підігрівом або клей для великоформатної плитки, то K-55 – ваш відмінний вибір! Ще й на затірку залишиться …