Як змінилась якість будівельних сумішей BUDMAJSTER

Основою ребрендингу для TM BUDMAJSTER став процес поліпшення якості та оптимізація виробництва. Новий, лаконічний дизайн і європейська, а значить краща, якість – ось два критерії, якими компанія керувалася при оновленні бренду.

Покращені рецептури

При зміні якісних показників продукції головним орієнтиром виступали вимоги євростандартів і європейського ринку. Лабораторія пропрацювала кожну рецептуру і довела до досконалості технічні характеристики багатьох продуктів. В першу чергу особлива увага була приділена наявних відгуками наших клієнтів і побажанням за якістю. Наприклад, була поліпшена пластичність і підвищена марочна міцність К-114, D-318 тепер більш тонкошарова, а Т-144 стала зручнішою при нанесенні і формуванні фактури.

Якісна сировина

Для виробництва продукції використовуються тільки високоякісні добавки іноземного виробництва, а також сировину вітчизняних виробників, які зарекомендували себе, як надійні та стабільні партнери. Якість кожної партії продукції перевіряється на відповідність вимогам діючої нормативної документації.

Оптимізація процесів виробництва

Оптимізуючи процес випуску будівельних сумішей BUDMAJSTER, були проведені роботи щодо ефективної організації всіх технологічних етапів, що призвело до збільшення кількості продукції, що випускається за той же час. Переймаючи досвід у європейських колег, було прийнято рішення про впровадження європейських стандартів виробництва, підвищення ступеня контролю сировини і випущеної продукції, що збільшило показник повторюваності високої якості від TM BUDMAJSTER.

Контроль якості

У складі підприємства функціонує атестована лабораторія, оснащена високоточною вимірювальною технікою і обладнанням, що дозволяє тестувати і аналізувати якість будівельних сумішей на відповідність вимогам європейських норм (EN), визначати рівень їх технологічних властивостей і будівельно-технічних характеристик, а також дослідити властивості аналогічної продукції провідних європейських виробників . Лабораторія, як і раніше, ретельно контролює входить сировина, що випускається, і здійснює оперативний контроль на певних етапах виробництва. Контролюється не тільки продукція, але і якість упаковки: перевіряється її міцність, товщина, паро здатність та інші властивості. Проводячи численні тести якості, ми впевнено відправляємо продукцію покупцеві, який в свою чергу може бути впевнений в будівельних сумішах BUDMAJSTER.
Нова якість BUDMAJSTER