Новинка 2017 року – МУР-110

ТМ «БудМайстер» продовжує знайомити з новаційні продуктами асортименту 2017! Сьогодні представляємо Вам «МУР 110» – тонкошарова кладочна суміш.

«Строй швидко, живи комфортно!» – це основне правило для даного матеріалу. Всім відомо, що вибір суміші кладки вкрай важливий, адже з її допомогою окремі блоки стають конструкціями здатними до сприйняття навантажень і збереженню тепла. МУР-110 виконує ці функції на 100%. Основною перевагою даного продукту є його тонкошарових – товщина шва від 1 мм до 3 мм. Тонкий шов істотно перешкоджає можливості появи «містків холоду», що в свою чергу, підвищує теплоізоляційні властивості конструкції з керамічних, піно-та газобетонних блоків.

Важливий факт! Завдяки своїм характеристикам кладочна суміш МУР-110 допоможе Вам заощадити! У порівнянні зі звичайними суміші кладки, цієї суміші необхідно в 2 рази менше за обсягом за рахунок економічної витрати!

МУР-110 призначений для внутрішніх і зовнішніх робіт, виробництво здійснюється в 2-х колірних варіантах: сірий і білий. Новаційний продукт кладочна суміш МУР-110 завжди в наявності в роздрібних будмаркетах і у офіційних представників ТМ «Будмайстер».

З питань придбання та технічного супроводу продукції ТМ «БудМайстер» звертайтеся на гарячу лінію виробника 0-800-50-71-01