Підсумки участі ТМ «БУДМАЙСТЕР» в міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo 2017

З 29 березня по 1 квітня Фабрика будівельних сумішей «БУДМАЙСТЕР» брала участь в масштабному спеціалізованому проект – міжнародній будівельній виставці InterBuildExpo 2017.

Із задоволенням поділимося з Вами підсумками та перспективами.

У найбільшій будівельній виставці країни взяли участь провідні виробники, компанії-підрядники, компанії-постачальники, що спеціалізуються на реалізації будівельних матеріалів і обладнання, проектувальники, будівельники. Слід відзначити професіоналізм організаторів виставки, які в черговий раз довели що подібні заходи є ефективною платформою для взаємодії виробників, постачальників, технічних фахівців будівельної індустрії з потенційними споживачами.

На виставці компанія «БУДМАЙСТЕР» презентувала відвідувачам новий каталог продукції, найважливішими характеристиками якої є стабільна якість в співвідношенні з лояльною ціновою політикою і кваліфікованої технічною підтримкою.

Особливо привабливими для гостей було проведення динамічних майстер-класів з девізом «Стань майстром разом з БудМайстер»! в ході яких всі бажаючі могли не тільки отримати кваліфіковану консультацію по використанню певних видів продукції, але і стати безпосереднім учасником процесу. Технічні фахівці продемонстрували учасникам майстер-класів технології нанесення декоративних штукатурок, влаштування підлоги, системи утеплення а так само новинку 2017 року КЛЕЙ-55. Відвідувачі майстер-класів змогли особисто переконатися у високій якості продукції ТМ «БУДМАЙСТЕР», а найбільш активні учасники отримали приємні подарунки від компанії.