Тренди ванних кімнат 2018: дизайни, кольори і матеріали

На перший погляд може здатися, що ванна кімната є нудним і немодним простором будинку – через її функцій і прозового призначення, – але якщо ви подумаєте про неї, як про один з тих місць, де ви проводите багато часу, – чому б не дозволити вашій уяві і польоту фантазії перетворити цей простір в випромінювання стилю і краси. І ось тут ми можемо вам допомогти. Які тенденції цього року щодо дизайну ванної кімнати, квітів і матеріалів? Що буде модно, стильно і легко підтримувані?

Ванна 2018: Оздоблення і матеріали

Підлогові плитки набувають геометричні форми;. Це нагадування про 60-ті з домішкою стилів більш ранніх періодів. Кольори варіюються від темної групи до відтінків, натхнених модерном: фіолетового, білого, бежевого, приглушеного пудровий зеленого. Також популярні водні відтінки.

Фанати фентезі напевно полюблять ідеї ванній 2018 года! Перший сюрприз для Вас (і багатьох інших) – райдужна плитка, що переливається, створює воістину казкові стіни!

Другий сюрприз – прямокутні плитки поступаються позиції лускатим! Такий дизайн ванної 2018 року справді заворожує!

Ще один приголомшливий варіант для дизайну ванної 2018 року: підлогове покриття, що імітує морську гальку.

Дизайн ванної 2018: Модні кольори

Чорний і будь-який темний відтінок стали стають неймовірно популярними. Чорним змінює амплуа: все частіше він виступає не тільки в якості фонового кольору, але і в головних ролях! Світлі елементи візуально виступають вперед завдяки чорному. Цю особливість варто використовувати для акцентування будь-якої світлої меблів або елементів декору ванної 2018 року.

Також зверніть увагу на насичені ягідні відтінки . Самі трендові прагнуть до фіолетового, зберігаючи насиченість червоного відтінку. Вони підійдуть будь-якого стилю! Звичайно, ідеї ванній 2018 року в стилях рустик, кантрі і прованс включають в себе тільки невеликі елементи ягідних кольорів. Але будьте впевнені – це будуть красиві акценти!

Зеленийвсюдисущий, однак при цьому він не може бути єдиним кольором, використовуваним у ванній 2018 року. Оскільки він вміщує і холодний, і теплий тон, створення безлічі нетривіальних комбінацій не складе труднощів. Знайти колірного компаньйона темно-зеленим відтінкам складніше, проте вони неймовірно актуальні в цьому сезоні! Великі ванні кімнати в смарагдовому кольорі будуть виглядати чудово.

А для реалізації всіх Ваших дизайнерських фантазій незамінним буде універсальний КЛЕЙ-55 від ТМ БудМайстер, який ідеальний для застосування в приміщеннях з підвищеною вологістю (душові кабінки, ванні кімнати і кухні). Універсальна пластична клейова суміш предначначена для керамічної плитки та інших облицювальних матеріалів. Оптимальна ціна зробить Ваш ремонт ще більш приємним.

Сподіваємося, наша стаття допоможе Вам створити свій маленький домашній водний рай!