Улаштування рівних підлог

Вашій увазі майстер-клас по влаштуванню рівних підлог із застосуванням стяжок ТМ «БУДМАЙСТЕР» ДОЛІВКА-10, ДОЛІВКА-11, ДОЛІВКА-12, ДОЛІВКА-112 і нівелюють сумішей ДОЛІВКА-108, ДОЛІВКА-318, ДОЛІВКА-118 і ДОЛІВКА-319. Як правильно підготувати поверхню, приготувати і використовувати суміші дізнайтеся з рекомендацій наших фахівців.

 

ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Основа повинна бути міцною, сухою і ретельно очищеною від пилу, бруду, масел, жирів, фарби та інших речовин. Беремо ремонтну суміш або той склад, який будемо використовувати для пристрою стяжки, ретельно закладаємо всі вибоїни та тріщини і залишаємо підставу мінімум на добу.

Місця примикань підлогу – стіна, підлога – колона проклеюються тонкими смужками пінополістиролу або спіненого поліетилену на висоту, не менше товщини майбутньої стяжки.

 

УСТАНОВКА МАЯКОВ

За допомогою нівеліра або рівня встановлюємо напрямні.

 

ОБРОБКА ГРУНТУЮЧОЮ ЕМУЛЬСІЄЮ

За 4 години до нанесення стяжки, підстава обробляється ґрунтуючою емульсією. Грунтовка підбирається в залежності від водопоглинання основи: для сильно всмоктуючих поверхонь (цементно-піщана стяжка) застосовуємо КРИТТЯ-50 або КРИТТЯ-51, для слабо всмоктуючих поверхонь (бетонна стяжка, плита перекриття і т. П.) – КРИТТЯ-60.

 

ПРИГОТУВАННЯ СУМІШІ

Для пристрою стяжки використовуємо склади ДОЛІВКА-10, ДОЛІВКА-11, ДОЛІВКА-12, ДОЛІВКА-112 (склад підбирається в залежності від міцності підстави і подальшого покриття).

Суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури. Пропорція вказана на мішку. Перемішати дрилем з насадкою або вручну до однорідного стану без грудок і згустків, витримати 5 хвилин і перемішати ще раз. Отриманий розчин необхідно використати протягом 1 години. Ємності і інструменти повинні бути чистими!

 

УКЛАДКА СУМІШІ

Приготовану суміш висипають між маяками, попередньо розрівнюють кельмою і загладжують правилом, обидва краї якого при цьому стосуються маяків.

 

ПРОРІЗУВАННЯ ДЕФОРМАЦІЙНИХ ШВІВ

Якщо площа приміщення більше 20 м кв, то через 2-3 дня після укладання потрібно обов’язково по стягуванню прорізати болгаркою деформаційні шви глибиною на 2/3 товщини, щоб не з’явилися тріщини. Шви повинні ділити всю поверхню на ділянки площею не більше 20 м кв. Самі шви в наслідку заповнюють еластичним герметиком.

Якщо після укладання стяжки рівність недостатня, то для отримання ідеально рівній площині статі використовують нівелюють суміші. Суху підготовлену стяжку грунтують за 4 години до виливання розчину нівелює суміші.

 

ПРИГОТУВАННЯ САМОНІВЕЛЮВАЛЬНОЇ СУМІШІ

При приготуванні нівелірсмесей потрібно чітко дозувати воду, інакше розчин втратить свою однорідність і потріскається або просто не набере міцність. Саму виливання починають з далекого від виходу кута смугами по 40-50 см і виробляють безперервно. За вилитої смузі розчинної суміші, необхідно обов’язково пройтися голчастим валиком, щоб видалити бульбашки повітря, що потрапили до складу при його замішуванні.

ТОВ «Фабрика будівельних сумішей« БудМайстер »пропонує наступні нівелюють суміші: ДОЛІВКА-108, ДОЛІВКА-318, ДОЛІВКА-118, ДОЛІВКА-319. До пристрою покриття приступають після повного висихання прошарку.