Самовирівнювальні підлоги БУДМАЙСТЕР – рівніше не буває!

9 лютого 2017 року Державному навчальному закладі «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» відбулося відкриття «Тижня професійної майстерності» за професіями:
– «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»
– «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»
– «Штукатур».

На відкритті заходу були присутні представники нашої фабрики, так як компанія “БудМайстер” є соціальним партнером цього навчального закладу з 2010 року.

Керівник відділу будівельних технологій в своєму зверненні до присутніх звернув увагу на дефіцит кваліфікованих кадрів у будівельній сфері. Важливою умовою в підготовці висококваліфікованих фахівців є впровадження в навчальний процес новітніх технологій, використання сучасних будівельних матеріалів та інструменту.

В рамках заходу було проведено семінар і майстер-клас на тему “Декоративні штукатурки ТМ« БудМайстер »і технологія їх застосування». В процесі семінару технічні фахівці ознайомили учнів і майстрів училища з декоративно-оздоблювальними матеріалами, підкріпивши теорію практичним заняттям. До виконання практичних робіт , під керівництвом представника фірми, долучалися учні. Присутні на семінарі-практикумі отримали цінний досвід, який їм знадобиться в майбутньому.