Вирівнювання підстави до 80 мм стяжкою ДОЛІВКА-10

Найчастіше люди, які планують раціонально витрачати свої кошти, самостійно роблять косметичний ремонт, розуміючи, що з цим вони можуть впоратися досить добре. Але те, що стосується більш глобальних робіт і вимагає особливих умінь, наприклад, вирівнювання стін або підлоги, довіряють професіоналам.

Зараз вже існують такі будівельні матеріали, інструменти та технології, використання яких значно спрощує проведення ремонту, навіть якщо у Вас немає особливих навичок в цій області. Ми сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть Вам уникнути часто допускаються помилок, заощадити час і кошти!

Наші фахівці рекомендують: перед тим, як приступити безпосередньо до ремонту, уважно вивчіть асортимент пропонованої продукції і підберіть потрібні і сумісні між собою матеріали, які будуть підходити для будівельних робіт саме у Вашій квартирі або будинку. Не забудьте врахувати такі параметри, як основу підлоги.

Приступимо!

Якщо Вам необхідно вирівняти значні перепади висот до 80 мм і при цьому отримати рівну основу під нівелюють суміші або керамічне покриття, рекомендуємо класичну цементну стяжку ДОЛІВКА-10. Можливість використання для підлог під нахилом, висока стійкість до утворення тріщин гарантують гідний результат при ремонті та облаштуванні підлог. При оптимальній якості ціна продукту дуже доступна. Отже, матеріал обраний, і Ви готові приступити до роботи. Зверніть увагу на рекомендації, які дозволять отримати очікуваний результат.

1. Розчинна суміш укладається між заздалегідь встановленими маяками.
2. Через 24 години після нанесення розчину можна здійснювати технологічні пересування по поверхні.
3. Готовність підлоги до подальших робіт становить не менше 3 діб після нанесення.