Кладка клінкерної цегли в два робочих циклу

При використанні технології в 2 робочих циклу кладка і розшивання швів виконуються окремо.

Підготовку суміші кладки МУР-12 (МУР-22) до застосування зробіть згідно з інструкцією на упаковці.

Важливо витримувати пропорції при приготуванні розчину суміші кладки, для того, щоб уникнути, з одного боку, отримання дуже рідкого розчину, при укладанні на який цегла буде «плисти», а з іншого боку – дуже густого розчину, що може викликати погане зчеплення його з цеглою.

Перший ряд цегли викладають «всуху», щоб визначити розміщення вертикальних швів і уникнути зайвої різання цегли. Тільки після цього цегла кладуть на розчин.

З метою полегшення робіт кладок і уникнення подальшої операції з видалення частини розчину зі швів під час кладки чергових шарів використовуйте дистанціюється планки шириною близько 15 мм і висотою, рівній висоті горизонтальних швів. Планки розташовуйте так, щоб вони стикалися із зовнішньою поверхнею стіни. Підготовлену суміш за допомогою кельми нанесіть між дистанціюється планками, подібно до того, як при кладці «із заповненими швами». Наступні шари цегли необхідно укладати точно за рівнем шнураипричалки, розтягнутого між вертикальними рейками і позначає середню висоту шару.

Після висихання суміші кладки планки потрібно обережно вийняти, а шви очистити від залишків розчину.

При виконанні кладки клінкерної цегли дотримуйтесь «добову висотність»: <strong »не викладайте за один день більше 6-7 рядів (у висоту). Таким чином, виклавши по всьому периметру будівлі до 6-7 рядів, дається ніч на твердіння кладки. Дотримуючись цього правила, ви уникнете перепадів товщини кладки швів на різних рівнях.

После полного высыхания кладочной смеси (примерно 7 дней) приступаем к заполнению швов специальной затирочной смесью КРАЙКА-19 (КРАЙКА-29). Подготовку смеси к применению произведите в соответствии с инструкцией на упаковке.

Готовий до використання розчин затирочной суміші повинен мати консистенцію «мокрої землі». Колір шва підбирається в залежності від колірного рішення клінкерної кладки. Для запобігання забруднення фасаду заповнення швів виконується зверху вниз, при цьому спочатку заповнюються горизонтальні шви, а потім вертикальні.

Важливо, щоб ширина кельми для розшивки була вже, ніж ширина прийнятого шва.

З технічної точки зору найкращим рішенням є розшивання, виконана в рівень з лицьової стінкою. Шви, виконані таким способом, захищають стіну від проникнення води і не дозволяють скупчуватися опадам і пилу. Компромісом між міцністю і естетикою є увігнутий шов.

Не рекомендується застосування незаповнених до кінця швів, так як в них збирається волога і бруд.

Заповнені шви слід захистити від занадто швидкого висихання. По завершенні розшивки всього фасаду і висихання затірки для швів на всій поверхні стіни, поверхня необхідно очистити сухим способом за допомогою щітки.

Не застосовуйте для очищення вологу кладку – це тільки посилить її забруднення!